3 lip 2013

Pielę, czyli "I am in the garden"

Jak prawie każdy mieszczuch mam marzenie o posiadaniu domku z ogródkiem. Dopóki marzenie się nie spełni i nie stanę się chłopką małorolną, sadzę co się da na balkonie ( technicznie to raczej jest taras ) i na kilkunastu metrach ziemi pod oknami.  Daleko do moich  roślin nie mam i wiadomo gdzie mnie szukać, ale zawieszki z napisem " I am in the garden" zawsze mi się podobały. Tak więc  wyhaftowałam sobie właśnie taką:


                           
Na wiosnę i lato wyjmuję z szafek  moją ulubioną zastawę z narzędziami ogrodniczymi. Uwielbiam naczynia Jet z Ter Steege, kupiłabym wszystko co robią.  Minimalizm, rozsądek i finanse powstrzymują mnie jednak przed zakupami kolejnych kolekcji z tej firmy, cieszę się tym, co mam:

Małe wzorki  pochodzą z książeczki Rico, poprzerabiałam je trochę, zawieszkę wyhaftowałam zaś na Annabelle 28ct firmy Zweigart. Jak pisałam wcześniej, tkanina  już nie jest produkowana. Na szczęście mam jeszcze jej zapasy i na szczęście pojawiają się nowe materiały grzechu warte:) Niedługo będzie o nich u mnie więcej i co najważniejsze, będzie bardzo atrakcyjne Candy!  Zapraszam do odwiedzin i pozdrawiam z tarasu zwanego balkonem :)
Iza.

7 komentarze:

Medżik pisze...

Śliczne, a zastawa jaka ładna i idealnie wkomponowana. Czyżby to Jet by ter Steege? Pozdrawiam serdecznie i z niecierpliwością czekam na candy :)

Iza Bela Stitches pisze...

Tak, to Jet by Ter Steege, kocham te skorupy!
Candy będzie znowu dla haftujących, zapraszam!

Pracownia Noemi pisze...

przepiękne to ogrodnicze serduszko! i ten mały jeżyk... też oczekuję z niecierpliwością candy, pozdrówka

lejdi.ana pisze...

Piękna zawieszka! a na Candy czekam już z niecierpliwością:-)))
Pozdrawiam:)

Blue-Anna pisze...

Urocze serduszko:)

Avrea pisze...

świetne a filizanka cudna !

Iza Bela Stitches pisze...

Moja ulubiona!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
 
design by suckmylolly.com