23 lis 2014

Wernisaż, relacja.

Trochę zdjęć z zapowiadanego ostatnio wernisażu.
Prace uczestników warsztatów w Pracowni  Angoba:
Wystawa ma miejsce w pawilonie obok siedziby głównej OKO. Kiedyś był tam sklep z meblami i szmateks. Mam nadzieję, że galeria zostanie na dłużej. To dobre miejsce na takie cele. Przestronne, widne, łatwo dostępne i widoczne z ulicy.
Szkoda tylko, że część prac stała na niskich stołach albo na podłodze. Trudno się je  oglądało w takiej aranżacji. Mnie czasem łupie w kręgosłupie po prostu ;)


Oprócz gliny były też na wernisażu prace z pracowni malarskiej:I absolutnie nie dało się nie  zauważyć świetnych  batików:
Wystawa trwa do 14 grudnia. Zapraszam do odwiedzenia. Ja na pewno jeszcze raz się wybiorę, aby na spokojnie wszystko ponownie obejrzeć. I skoczyć  przy okazji na rurki z bitą śmietaną w barze mlecznym Biedronka. Te rurki są tam od zawsze, wiem, bo ja dziewczyna z Ochoty jestem :)

Pozdrawiam, Iza :)4 komentarze:

Dżej nej pisze...

Oj muszę się tam koniecznie wybrać. W końcu mieszkam na Ochocie... nie ładnie by było nie skorzystać z okazji obejrzenia wystawy, która jest tak blisko.

Kate pisze...

So many beautiful pieces. Thank you for sharing this with us.

Agnieszka C. pisze...

Wspaniałe prace!

Gosia pisze...

Dużo ciekawych i ładnych prac.
Mnie urzekły szczególnie obrazki, talerz, siedząca dziewczyna, ryba, trzy biało czarne naczynia, wazon żółto czerwony no i oczywiście batiki.
Na żywo z pewnością byłoby tego więcej.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
 
design by suckmylolly.com