21 cze 2009

Polne kwiaty / Wild Flowers
Obrus zrobiony przeze mnie dla mamy na Dzień Matki. Wyhaftowałam go jakiś czas temu, ale to dobry czas, by go pokazać. Mama lubi maki, wybór wzoru był więc łatwy.


This is a tablecloth I made for my mother as a gift for Mother`s Day. I stitched it some time ago, but it`s good moment to show it. My mother likes poppies, so it was easy to choose a design.

6 komentarze:

Maryla pisze...

Iza,znowu powaliłaś mnie na kolana.Kwiaty polne -piękne zdjęcia tak bardzo ładne, upolowane do tego obrusa.Jest śliczny.To brzydkie słowo,ale zazdroszczę Twojej mamie,a właściwie gratuluje.A najbardziej podoba mi się sposób podawania smakołyków od Ciebie,no ale przecież o to Ci chodzi:-))))(bo ja tu wskakuję na deserki-mniam...)

Iza Bela Stitches pisze...

Dziękuję! A wiesz, że ona ma go już długo i jeszcze nigdy go nie użyła?
Mówiła, że czeka na remont kuchni, ale teraz po remoncie to już nie wiem na co czeka.

Niedzielka pisze...

Hej Belu! Zaglądam tu czasem do Ciebie, ale stanowczo zbyt rzadko!!! Obrus przepiękny po prostu, jak wszystkie Twoje hafty :)
Gorąco pozdrawiam!

Aniarozella pisze...

Iza, wspaniała praca pod każdym pod każdym względem. Ten obrus to dzieło sztuki, nie dziwię sie Twojej Mamie, ze oszczędza takie cudeńko.

Aniarozella pisze...

Mój komentarz się nie ukazał, buuu dlaczego ? ten pisze aby sprawdzić, czy cos zle nie robię.

Iza Bela Stitches pisze...

Wszystko robisz dobrze. Ja mam włączoną moderację komentarzy, a że byłam na urlopie to wszystko musiało swoje odczekać.Mam nadzieję, że Cię to nie zniechęciło. Zapraszam ponownie :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
 
design by suckmylolly.com