6 lip 2011

Magia przędzenia / The Magic of Spinning

W ostatni weekend wzięłam z koleżankami  udział w spotkaniu pt "przędzenie". Poprowadziła je Barbara z Manufaktury Fanaberia w Pradze. Przekazała nam ona część swej imponującej wiedzy od rodzajów wełny zaczynając, poprzez farbowanie, przygotowywanie wełny do przędzenia, po pranie, przędzenie i konfekcjonowanie wełny i wskazówki pomocne w robieniu na drutach. Jestem pod wrażeniem  i szczerze polecam szkolenia Manufaktury  zainteresowanym :) 
Dziękuję Basiu :)

Podoba mi się przędzenie. Idealnie pasuje do filozofii Slow Life, którą próbuję wcielać w moje życie. Jeszcze jednak kilometry włóczki przede mną, zanim coś mojego tu pokażę :(

Dziękuję dziewczyny za miłe towarzystwo, gościnę, pyszne jedzenie i piękne okoliczności przyrody ( z wyjątkiem deszczu ! )  


Oto co potrafią ludzkie dłonie:


Last weekend I took part in a Spinning Workshop led by Barbara from  Manufaktura Fanaberia. Great course, I highly recommend!


6 komentarze:

Bellis pisze...

Warsztaty przędzenia, moje marzenie! Troszeczkę zazdroszczę :) Ja na razie mam obiecane warsztaty u sąsiadki, która dała mi swój kołowrotek. Dobre i to :)

fanaberiapraga pisze...

Jest mi ogromnie miło, dziękuję :)
Z niecierpliwością będę wyczekiwała Twoich wełen. Wiem, że będą piękne.

Qra Domowa pisze...

kołowrotek to dla mnie piekne i tajemnicze urzadzenie!!...przegladajac Tojego bloga natrafiłam na przepiekne saszetki z lawenda-czy moge skorzystac z twoich wzorków?

Malwina pisze...

Ależ fajna zabawa, Ja również chcę spróbować swoich sił i już mam nawet wełnę od owiec. :):) kołowrotka jeszcze nie mam ale ... kto wie pozdrawiam serdecznie

Iza Bela Stitches pisze...

Qrko, proszę bardzo ( na tzw użytek wlasny )
:)

Qra Domowa pisze...

DZIEKUJE BARDZO!!!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
 
design by suckmylolly.com